Eurovíkend v Dublinu

Dublin - Dublinský hradPokud máte rádi historii nebo třeba jen milujete cestování a poznávání nových míst a kultur, určitě si nenechte ujít návštěvu jednoho z nejkrásnějších a nejnavštěvovanějších měst v celé Evropě, irské hlavní město Dublin.

Vydat se do tohoto významného města plného krásných historických památek, zajímavé moderní architektury a především velkým množstvím známých irských hospůdek můžete například formou velmi oblíbených eurovíkendů. Vybrat si takový typ zájezdu můžete u několika cestovních kanceláří, které nabízejí zarezervování letenek a ubytovacího zařízení. Městem vás pak bude provázet zkušený průvodce, se kterým můžete absolvovat okružní cestu městem. Budete mít samozřejmě i dost volného času, abyste si toto krásné město sami dostatečně užili.

Eurovíkendy jsou zprostředkovávány především leteckou dopravou, která je nejpohodlnější a nejrychlejší. Ubytování je zajištěno hlavně v hotelech střední a vyšší kategorie. A na kolik že vás takový eurovíkend přijde? Cena tohoto typu zájezdu se pohybuje kolem 10 000Kč, ale připočítat musíte další taxy.

Ve městě byste měli určitě navštívit Dublinský hrad, který je známý svou překrásnou interiérovou výzdobou nebo nejstarší irskou universitu Trinity College. I když nejste věřící, určitě byste si měli jít prohlédnout některou místní církevní památku, například katedrálu Christ Church nebo katedrálu svatého Patrika. Velmi oblíbeným turistickým cílem je i pivovar Guiness. Vynechat byste neměli ani návštěvu některého místního muzea či galerie. Za nákupy můžete vyrazit do Grafton Street, kde se nachází největší koncentrace obchodů. Večer si pak můžete zajít na pivo do tradiční irské hospůdky.

Prohlédněte si nabídku eurovíkendů v Dublinu!

Pokud vás město už unaví, můžete se vydat za přírodou například do Phoenix parku, který se nachází nedaleko Dublinu. Projít si zde můžete udržované zahrady a navštívit místní zoo.

© Copyright 2024 | Dublin (Irsko) | www.edublin.cz
Provozuje: TravelBees.cz