Letenky do Dublinu

Dublin - letiště v DublinuNejrychlejším a nejpohodlnějším způsobem cestování do Dublinu je samozřejmě letecká doprava, ale můžete se vydat i po silnicích prostřednictvím autobusové dopravy nebo vlastním automobilem.

Možné je se do této irské metropole dostat například autobusem. Tento způsob dopravy se ale moc nedoporučuje. Jedná se sice o poměrně levnou formu dopravy, kdy koupíte jízdenku jen za necelé 2 000Kč, ale čekává vás velmi dlouhá a namáhavá cesta, která bude trvat okolo 40 hodin. Podobné je to i v případě, že se rozhodnete jet autem. S přestupy a s dost vysokou cenou za jízdenky byste se v krajním případě mohli do Dublinu dostat také vlakem.

Vyberte si z nabídky zájezdů do Dublinu ještě dnes!

Mnohem dostupnější je letecká doprava. Z pražského letiště Václava Havla se můžete do Dublinu dostat i přímým spojem. Levněji můžete koupit letenku v případě, že si vyberete spoj s přestupy. Let z Prahy do Dublinu trvá necelé tři hodiny a letenku pořídíte od 2 000Kč. Záleží na tom, kterou leteckou společnost si vyberete, jestli letíte s přestupy nebo přímou linkou a v jakém předstihu si letenku rezervujete.

V současné době můžete do Dublinu letět například s leteckou společností Aer Lingus, ČSA nebo Ryanair. Přistanete na jediném dublinském letišti, které je od centra města vzdálené jen asi 10 kilometrů. Do centra míří z letiště místní MHD, cestu ale zprostředkovávají i soukromé společnosti nebo si můžete vzít taxi. Do centra se dostanete možná i za více jak hodinu, záleží na hustotě silniční dopravy.

Rezervujte si hotel v Dublinu podle svých představ!

Pokud to máte do Prahy daleko a jste blíž k jinému evropskému letišti, například v Bratislavě, v Drážďanech, ve Vídni nebo v Katowicích, můžete samozřejmě nastoupit na letadlo i na těchto letištích. Letenku za nejvýhodnější cenu pořídíte v případě, že budete odlétat z Katowic, bohužel je tato volba kvůli špatné dostupnosti vhodná jedině pro obyvatele severní Moravy.

Vyhledejte si letenku přes Královna.cz

Místo odletu:
Místo příletu:
Datum odletu: (DD.MM.RRRR)
Datum návratu: (DD.MM.RRRR)
© Copyright 2024 | Dublin (Irsko) | www.edublin.cz
Provozuje: TravelBees.cz